Ремонт компресорів автокондиціонерів у Львові

Багато водіїв вважають, що компресор є найбільш надійним вузлом у кондиціонері і його майже не треба обслуговувати. Та це не так.

Будь-які деталі з часом виходять з ладу. До того ж поломка компресора у деяких випадках призводить до забруднення й пошкодження всього кондиціонера. Якщо вам час звернутись до автосервісу, ремонт компресора у Львові може якісно виконати наше СТО.

ремонт компресора кондиціонера у львові

Компресор є головним вузлом в кондиціонері. Його можна порівняти із людським серцем, тільки він перекачує фреон. В автомобільних кліматичних системах установлюють компресори двох типів: поршневі або роторно-лопатеві.

Принцип роботи компресора кондиціонера майже не відрізняється від аналогічного побутового пристрою — домашнього холодильника. Та не варто пробувати проводити ремонт самостійно, без спеціального обладнання та інструментів, — є можливість випадково пошкодити інші деталі та порушити цілісність системи кондиціювання.

Наші висококваліфіковані фахівці проведуть діагностику, виявлять причини неполадок і оперативно усунуть їх. Якщо знадобиться заміна старого компресора, у нас є все необхідне обладнання та комплектувальні деталі. Ціни в нашому СТО у Львові ви зможете узнати на сторінках сайту або зателефонувавши.

В яких випадках потрібний ремонт компресора кондиціонера

Існує декілька ознак того, що компресор виходить з ладу, зокрема:

клімат контроль авто ремонт і заправка у львові

Послуги автосервісу знадобляться, якщо компресорний вузол засмітився або його корпус утратив герметичність. Щоб промити й замінити ремкомплект, знадобиться досвідчений автомеханік: вузол слід повністю розібрати, професійно та акуратно, не пошкодивши деталі корпусу.

Як замовити ремонт компресора кондиціонера онлайн

Вам знадобився ремонт компресора у Львові або інші послуги автосервісу ? Тоді обов’язково телефонуйте нам. Номери є у розділі «Контакти», а автосервіс у Львові легко знайдете на карті супутникового навігатора. Також, ми займаємось запракою автокондиціонера.

Записуйтесь на послуги СТО онлайн — це дуже швидко і зручно. Ми чекатимемо на вас і обслужимо без черги й недорого. Наші фахівці підготуються до вашого приїзду і якісно проведуть діагностичні та ремонтні роботи, яких потребує автомобіль.

Діагностика

Демонтаж

Ремонт

    Залишити заявку