Заправка автокондиціонера у Львові

ЗАПРАВКА АВТОКОНДИЦІОНЕРА У ЛЬВОВІ – СОЛОНЦІ

Автондиціонер в автомобілі – це незмінна зручність у всі пори року. В умовах жорсткої експлуатації, під час частої їзди у спеку чи мороз, система кондиціювання піддається вагомому навантаженню. Якщо ви часто користуєтесь кондиціонером, або ваше авто тривалий час не використовувалося, заправка автокондиціонера має стати пріоритетним завданням у підготовці машини до весняно-літнього періоду. Наша мережа мобільних заправок автокондиціонерів допоможе виконати діагностику, підібрати оптимальний холодоагент під вашу модель, підвищити функціональність усієї системи кондиціювання.

 

ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЩО НЕОБХІДНА ТЕРМІНОВА ЗАПРАВКА АВТОКОНДИЦІОНЕРА

Щоб виключити ймовірність поломки та уникнути проблем із системою кондиціювання, ми настійно рекомендуємо проводити діагностику, профілактичні заходи регулярно. За допомогою спеціального обладнання наші фахівці визначать нестачу холодоагенту щодо вимірювання тиску в контурі. Якщо витік у межах норми, то система функціонує нормально. А якщо ні, то великі втрати можуть бути наслідком серйозних поломок. Якщо ви помітили масляні плями або в салоні відчувається низька прохолода, слід негайно звернутися до професіоналів. Ми допоможемо усунути несправність вчасно, заправити кондиціонер у машині. Ціна та якість вас приємно порадують.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ ПРОВОДИТЬСЯ ЗАПРАВКА АВТОКОНДИЦІОНЕРІВ

Якщо ви регулярно звертаєтеся до сервісу з метою ремонту системи кондиціювання, заправка кондиціонера на автомобіль здійснюватиметься планово. Для цього попередньо вимірюється рівень холодоагенту, і своєчасне його заповнення дозволить продовжити термін служби системи. Ця процедура проводиться і у випадку, коли було здійснено чищення або ремонт. Якщо спостерігається зношування деталей, необхідна їх заміна, перед початком робіт повністю видаляємо залишки холодоагенту. Такі ж маніпуляції проводяться і при антибактеріальному чищенні. Після виконання всіх робіт виконується повторне заправлення кондиціонера на авто.

ЩО ВПЛИВАЄ НА ЧАСТОТУ ЗАПРАВКИ АВТОМОБІЛЬНОГО КОНДИЦІОНЕРА

Чому деякі кондиціонери заправляти потрібно частіше, ніж інші? На термін експлуатації впливає кілька факторів. Найчастіше – перепади температур, які спричиняють утворення тріщин на гумових елементах, втрату еластичності сальників. Заправити кондиціонер в авто в такому випадку потрібно раніше терміну через додатковий витік холодоагенту. Часто проблема може виникнути внаслідок впливу хімічних дорожніх реагентів чи вібрації. Фахівці нашого сервісу проведуть оцінку обсягу холодоагенту у системі. Якщо буде потрібно екстрене заправлення кондиціонера, ціна залежатиме від того, який холодоагент підходить саме вашій системі.

ЗАПРАВКА КОНДИЦІОНЕРА: ПІДГОТУЙТЕ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ДО “Спекотного” СЕЗОНУ

Незалежно від того, наскільки часто ви користуєтеся системою кондиціювання в салоні, її необхідно перевіряти щорічно. Заправка кондиціонера авто – швидше за плановий захід. Вона проводиться за умови повної справності системи приблизно раз на 3 – 4 роки. Якщо кондиціонер використовується не часто, відсоток витоку холодоагенту становить 15%. Якщо ви користуєтеся регулярно, заправити кондиціонер у машині доведеться раніше приблизно раз на рік. Визначити залишкову кількість холодоагенту допоможуть наші спеціалісти на автостанціях у Львові по вул. Богданівська 15 або Солонці, Стрийська 55.

ЗАПРАВКА КОНДИЦІОНЕРА АВТО: ЦІНА, ШВИДКІСТЬ, ЯКІСТЬ – З НАМИ НАДІЙНО ЗАВЖДИ

Комфортний клімат у салоні, відсутність шуму ззовні, чисте повітря – все це головні переваги використання автомобільного кондиціонера. Щоб він служив довго, безперебійно у звичайних та жорстких умовах експлуатації, ми пропонуємо комплексне обслуговування системи. З нами ви завжди будете впевнені у справності автокондиціонера, заправка буде здійснюватися своєчасно, і у разі зношування деталей вони будуть грамотно та своєчасно замінені. Заправка автомобільних кондиціонерів більше не завдасть вам клопоту, ми візьмемо їх на себе. Чекаємо на вас у будь-який час у Львові або Солонці. Цілих 7м мобільних станцій щодня протягом сезону будуть допомагати вам у вирішенні проблем зі спекою всередині вашого автомобіля.